CZY WIESZ, ŻE...

… zakładając, że przez 5 lat zużywasz prądu za 25.000 zł, to przy założonej instalacji przez kolejne 5 lat 25.000 zł zostaje w Twojej kieszeni?

Ta kalkulacja jest szacunkowa, ale świetnie pokazuje jakich oszczędności możesz się spodziewać. Gdy mówimy o tym klientom, otwierają szeroko oczy. Bo faktycznie, warto na to spojrzeć nie z perspektywy miesiąca ale nieco dłużej.

Pamiętaj, że możesz zainwestować własny kapitał lub skorzystać z niskooprocentowanego kredytu, którego rata będzie niższa od Twojego miesięcznego rachunku za prąd!

.

Już ponad 38 000 osób w Polsce osób w Polsce ma instalacje fotowoltaiczne i płaci już minimalne rachunki za prąd, i coraz więcej osób decyduje się na nie.

Nie zwlekaj, już dziś możesz oszczędzić duże pieniądze na energii elektrycznej.

Oszczędź duże pieniądze na energii elektrycznej

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Tobie również pomożemy osiągnąć maksymalne oszczędności na rachunkach za prąd w skali miesięcznej, ale także po 5-7 latach inwestycji, byś mógł się przekonać na własnym przykładzie, że warto.

Przykładowe wyliczenie kosztów dla instalacji wielkości 5kWp przy rocznym zużyciu energii na poziomie 4000kWh Falownik Solaredge + panele Qcells 385

5 500zł/kWp brutto – 825zł brutto (15% obecny rabat) = 4 675zł/kWp brutto

4 675zł * 5kWp = 23 375zł brutto cała instalacja

23 375zł – 5 000zł dotacji dla każdego z programu Mój prąd co daje 18 375zł za całą instalację

18 375zł – 3 123.75zł (kwota odliczenia od podatku dochodowego 17%) = 15 251.25zł

15 251.25zł to Twój rzeczywisty koszt instalacji fotowoltaicznej o wielkości 5kWp

Powyższe wyliczenia dotyczą tylko przykładowego zestawu.
Jeśli chcesz poznać kalkulację dla innych zestawów, zapraszamy do kontaktu.

Jak pomagamy naszym klientom?

Konsultacja odbywa się nie z handlowcem, który niekoniecznie ma wiedzę techniczną i doświadczenie w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych, a z certyfikowanym instalatorem Odnawialnych Źródeł Energii, który ma dogłębne doświadczenie w tym temacie

Pomagamy otrzymać rządowe dofinansowanie „Mój prąd” 5 000 zł do instalacji, składamy wszystkie dokumenty za Ciebie

Wykonujemy profesjonalny audyt budynku – sprawdzimy nasłonecznienie, zacienienie dachu, określimy kierunek montażu paneli względem stron świata, kąt nachylenia dachu oraz inne czynniki, które wpływają na odpowiedni dobór instalacji

Szacujemy dokładnie jaka instalacja jest dla Ciebie potrzebna, nie przeszacowując, by nie generować zbędnych kosztów i aby zwrot z inwestycji był w jak najkrótszym czasie, nie rezygnując przy tym z jakości. Gwarantujemy także uzysk roczny, w przeciwnym razie zwracamy różnicę, co mamy zapisane w umowie

W propozycji uwzględniamy plany związane z większą konsumpcją prądu w przyszłości, np. jeśli klient chce mieć zamontowana klimatyzację, bądź chce wykorzystać prąd do ogrzewania, zasilania samochodu elektrycznego itp. W tych i innych przypadkach ważna jest dogłębna analiza obecnych i przyszłych potrzeb, by móc jak najlepiej dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Proponujemy sprzęt, który jest bardzo dobry jakościowo i ma długą gwarancję tylko od sprawdzonych producentów, który został zweryfikowany na rynku polskim i rynkach zagranicznych (wg TIER1)

Oferujemy min. lat 10 gwarancji na falownik (serce instalacji), z możliwością przedłużenia do 20 lat, a na panele 25 lat gwarancji

Pomagamy załatwić niskoprocentowy kredyt w banku (PKO, BOŚ, Credit Agricole), jeśli jest taka potrzeba. Rata kredytu  bardzo często jest niższa od miesięcznej opłaty za prąd, przez co już w pierwszych miesiącach klienci odczuwają korzystną zmianę.

Montaż wykonujemy przy pomocy naszych pracowników, nie mamy podwykonawców. Dlatego też audyt końcowy odbywa podczas montażu. Działamy w ten sposób, aby podnieść jakość montażu

Pomagamy także po montażu, gdy już instalacja działa, wiemy z doświadczenia, że klienci maja różne pytania na tym etapie, więc oferujemy swoją pomoc. Mogą do nas dzwonić bądź kontaktować się mailowo, jeśli mają jakieś pytania.

W imieniu klienta składamy dokumenty o przyłączenie do każdego operatora sieci.

Tylko teraz mamy specjalną ofertę 15% zniżki na panele i montaż

I nawet jeśli myślisz, że może Twój dom jest za mały, bądź masz inne pytania, na które nie znasz odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

Tylko teraz mamy specjalną ofertę 15% zniżki na panele i montaż. Oferta jest ograniczona.

Zbadamy dokładnie Twoje potrzeby oraz zrobimy wstępną analizę, jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najlepsze. Oszacujemy także, jak zmniejszy się Twój koszt miesięczny jeśli chodzi o opłatę za energię.

Nasi Klienci o nas...

Tomasz Ogarek, Łomianki

Mam instalację od 3 lat i właściwie idealnie pokrywa nasze zużycie energii, płacę tylko opłaty stałe. Realna produkcja energii nawet odrobinę wyższa niż deklarowana przez firmę.  Całość bezawaryjna. Bardzo dobry kontakt z firmą zarówno przed, jak i po montażu.
POLECAM

Katarzyna Najer, Piaseczno

Firma bardzo profesjonalna, monterzy instalacji to prawdziwi fachowcy. Zakres wiedzy i przychylność wobec klienta u Pana Darka na medal. Całość instalacji zrobiona bardzo estetycznie i dokładnie. Dobry kontakt po montażu, a przede wszystkim słowność to podstawa. Polecam.

Piotr Rękas, Góra Kalwaria

Chciałem w tym miejscu polecić tego wykonawcę. Naprawdę profesjonalne podejście i doradztwo, dodatkowo sprawna i szybka ekipa zrobiła świetną robotę. Zadbali o wszystko – sposob podłączenia, układ paneli na dachu -estetycznie i funkcjonalnie. Nie spodziewaliśmy się, że całość od momentu podpisania umowy może trwać tak krótko. Dodatkowo jeszcze, kilka razy przypominali nam żebyśmy pamiętali o zmianie okresu rozliczeniowego przy podpisywaniu z PGE.
Polecam!

Marcin Dybus, Konstancin-Jeziorna

Firma godna polecenia w tych czasach w których ciężko o porządną firmę. Polecam p. Andrzeja, który wytłumaczył o co chodzi w tym wszystkim i zaproponował odpowiednie rozwiązanie oraz sprzęt.  Ekipa również bez zarzutu – sprawnie i dokładnie. Instalacja działa już 1,5 roku bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka Dyl, Lesznowola

Rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt z doradcą technicznym P. Andrzejem. Wzorowy montaż.

Renata Zioło, Piaseczno

Klient nasz pan! To jest motto Axiom Energy i pana Darka – doradcy, który nas obsługiwał. Brawo! Oby więcej takich firm.

Zbigniew Nowaczyński, Jabłonna

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Axiom Energy. Naprawdę porządne doradztwo w każdym najdrobiejszym szczególe ze strony pana Dariusza jak rowniez pomoc przy wypełnianiu dokumentów. Montaż przebiegł szybko i sprawnie i posprzątali po sobie!. Jezeli ktoś ma obawy przed założeniem paneli fotowoltaicznych to zapewniam, że są bezpodstawne. Dziękuję Panie Darku!

Jan Pietrzyk, Błonie

Po pierwsze – świetny kontakt z doradcą, który był bardzo kompetentny i pomocny.
Po drugie –  jakość wykonywanych usług, która jest na najwyższym poziomie.
Po trzecie – montaż – bez zarzutu
Po czwarte – nie zapadli się pod ziemię po montażu i nadal kontakt po montażu jest bardzo życzliwy i pomocny

PO WIĘCEJ OPINII KLIKNIJ

AXIOM ENERGY (Axiom Bud Sp. z o.o.) w Oferteo.pl

Zamów konsultacje ze specjalistą